Kan donduran olayda yeni gelişme!

Antalya'da 18 yaşındaki genç kızı , ormanlık alanda darbedip parasını almaya çalıştıkları öne sürülen 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.

haber7
0

Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya ,  tutuklu sanıklar   Amina Sufiyeva  ,  Yasin Kamay  ,  Mehmet Can Yörük  , 18 yaşından küçük sanık S.D.K ile tutuksuz sanıklar M.S ve M.G. ile taraf avukatları katıldı.  

Söz verilen sanıklardan Amine Sufiyeva , mağdura sadece tokat ve tekme attığını , bunun dışındaki tüm suçlamaları kabul etmediğini söyledi.

Sanık  Yasin Kamay  ise herhangi bir gasp olayına karışmadığını , mağdura sadece tokat attığını savundu. 

Yaklaşık bir yıllık asker olduğunu , üç aydır tutuklu bulunduğunu ifade eden sanıklardan  Mehmet Can Yörük  , tahliye talebinde bulundu. 

Sadece darp olayına karıştığını öne süren sanık S.D.K ise "Yağma ve hürriyeti tahdit suçlarını işlemedim. Yaklaşık beş aydır tutukluyum. Eğitimim yarım kaldı , hakkımda tahliye kararı verilmesini istiyorum." dedi. 

Mahkeme heyeti , ara kararında , dava dosyasında yer alan görüntülerin dökümü yapılması için bilirkişiye gönderilmesine karar verdi. 

Duruşma , tanıkların dinlenmesi ve dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için ertelendi. 

OLAY

Antalya da 4 ü kız 6 kişinin , zorla ormanlık alana götürdükleri 18 yaşındaki S.D yi darbettiklerine ilişkin cep telefonuyla çektikleri görüntülerin basında yer alması üzerine ,  Amina Sufiyeva  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =