Otelde korkunç olay: Cesedi 6 ay sonra bulundu

Nevşehir'de eski bir otelin çatı katında erkek  Cesedi  bulundu. Henüz kimliği belirlenemeyen kişinin yaklaşık 6 ay önce öldüğü belirlendi.

haber7
0

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde Ürgüp Belediyesine ait eski bir otelin çatı katında kimliği belirsiz bir erkek  Cesedi  bulundu.  İddiaya göre , Ürgüp Belediyesine ait eski bir otele iki genç girdi. Otelin çatı katına çıkan gençler burada cesetle karşılaştı.  olay  yerinden korkuyla kaçan gençler eski otelin çatı katında bir  ceset  gördüklerini polis ekiplerine bildirdi.

 

 

Polis ekipleri ve  olay  yeri inceleme ekipleri ile birlikte Ürgüp Belediye Başkan vekili Birol Çetin ve beraberindekiler otelin çatı katına çıktı.  olay  yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrasında bulunan cesedin yaklaşık 6 ay öncesine ait ve erkek  Cesedi  olduğu tespit edildi.  olay  Yeri İnceleme ekiplerinin yaptıkları çalışma sonrasında bulunan erkek  ceset  Ürgüp Belediyesi cenaze aracına bindirilerek otopsi yapılmak üzere Nevşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =