Ayak kokusu çözümü: Aşırı derecede ayak kokusunu yok eden sirkeli su

Birçok insanın dert yandığı konuların başında gelen  Ayak  kokusundan kurtulmak sanıldığı kadar zor değil. Evde uygulayacağınız  sirkeli  su sayesinde  Ayak  kokusundan kurtulabilirsiniz. İşte  Ayak  kokusundan kalıcı olarak kurtulmanın

haber7
0

Ayak  kokusu  ayakların fazla terlemesi ile bakterilerin oluşumuna zemin hazırlayarak kötü kokunun yanı sıra  Ayak  mantarı gibi hastalıklara yol açmaktadır. Bu istenmeyen kokuyu önlemek için aslında öncelikle terlemeyi önlemek gerekir. Terleme engellenirse koku da engellenmiş olur. Çünkü kokuyu sağlayan bakteriler terli ortamlarda yaşar. Bunun yanı sıra  sirkeli  su sayesinde  Ayak  kokusundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

 

AYAK  kokusunu   yok   eden  SİRKELİ SU VE MENDİL

 

Her derde derman olan salatalarda temizlik malzemelerinde kullanılan alma sirkesi bakterilerle savaştığından , ayaktaki kötü kokuyu  yok  etmede de etkilidir.

Mendile sirke damlatın ve buzdolabında bir gece bekletin. Daha sonra mendili ayağınıza sürün. Ayrıca yine su ve sirke ile doldurulmuş leğende ayağınızı bekleterek ayakta oluşan kötü kokulardan kurtulabilirsiniz.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =