Esra Erol'un sevimli oğlu Ömer'den komik ve eğlenceli aşk itirafı geldi!

ATV ekranların sunuculuğunu üstlendiği programın sezon finali yapmasının ardından ailecek tatile çıkan  Esra  Erol'un Ömer ismindeki oğlundan  komik  ve  eğlenceli   aşk   itirafı  geldi. Geçtiğimiz günlerde eşiyle be

haber7
0

2010 senesinde Ali Özbir le beraberliklerini evlilikle taçlandıran  Esra Erol  , ATV de sezon boyunca sunumunu gerçekleştirdiği programın yaz döneminde ara vermesiyle eşi Ali Özbir , çocukları  Ömer  ve İdris Ali ile beraber tatile çıktı. Geçtiğimiz günlerde eşi Ali Özbir için yaş günü partisi organize eden ve aynı gün içerisinde evlilik yıl dönümü kutlaması da gerçekleştirmesiyle adından söz ettiren  Esra Erol  un  sevimli   oğlu   Ömer  den gülmekten kırıp geçiren  aşk   itirafı  geldi. Ali Özbir , denizden çıkan oğlunu kuruması için havluya saran  Esra Erol  ve  Ömer  in arasında geçen konuşmaları kayıt altına alarak sosyal medya hesabı aracılığıyla yayınladı.

Tuğba Ekinci den Murat Boz a zehir zemberek sözler! Fena topa tuttu...

Ali Özbir in paylaştığı videoda  Esra Erol  oğluna , Ayşe yi seviyor musun? sorusunu yöneltiyor. Bu sorunun üzerine  Ömer  bir an bile düşünmeden sempatik tavırlarıyla Evet yanıtını vermesi üzerine sosyal medyada beğenilerin ardı arkası kesilmedi ve çok geniş bir kitlenin yüzünü güldürerek övgü yağmuruna tutuldu.

Ali Özbir , eşi  Esra Erol  ve  oğlu   Ömer  arasında  komik  ve  eğlenceli  diyaloğun bulunduğu videonun hemen altına , "Evet gelinimizi bulduk" şeklinde esprili ifadelere yer verdi.

.yedigundem-title { ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =