Putin'in karşısına kırmızı çorapla çıktı, sosyal medyanın diline düştü

İngiliz gazetesi Financial Times'ın  Moskova  büro şefi  Henry Foy  , Rus lider Vladimir  Putin  ile yaptığı röportaja  kırmızı   çorapla  gitmesi  sosyal  medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

haber7
0

Rusya Devlet Başkanı Vladimir  Putin  ,  Japonya  nın  Osaka  kentinde düzenlenen  G-20  zirvesi öncesi , İngiltere nin saygın gazetelerinden  Financial Times  a röportaj vermişti.

 

 

Rus lider  Putin  ,  Financial Times  ın  Moskova  büro şefi  Henry Foy  ve gazeteci Lionel Barber ın ,  Türkiye  den  ABD  ye ,  Avrupa  Birliği nden (AB)  Suriye  ye , İngiltere ile yaşanan "Skripal krizinden"  İran  a birçok konudaki sorularına cevap vermişti.

KIRMIZI ÇORAPLARI OLAY OLDU

 

 

Financial Times ın , röportajın 90 dakikalık görüntülü ve uzun versiyonunu yayınladıktan sonra ortaya çıkan bir fotoğraf karesi herkesi şaşkına çevirdi. O görüntüde gazetenin  Moskova  büro şefi Henry Foy un ,  Putin  in  karşısına   kırmızı  çorap giyerek çıkması  sosyal  medya kullanıcıları tarafından en çok paylaşılan konu oldu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 / DIŞ HABERLER SERVİSİ

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =