Türk Yıldızları Trabzon’da nefes kesti

Dünyanın en seçkin gösteri uçuşu ekipleri arasında yer alan  Türk  Yıldızları’nın Trabzon'daki uçuş gösterisi  nefes  kesti.

haber7
0

Beşirli Mahallesi ile Ayasofya Camisi arasındaki 6 kilometrelik sahil şeridinde 10 binlerce kişi gösteriyi izlemek için yerini alırken , gösteri sırasında Karadeniz Sahil Yolu’nda trafik tıkandı , uzun araç kuyrukları oluştu. Gösteri uçuşunu daha rahat izleyebilmek için çok sayıda vatandaş kurulan dev ekranın çevresinde toplanırken , bazı vatandaşlar ise sahildeki balıkçı teknelerinde gösteriyi izlemeyi tercih etti.  Türk Yıldızları  yaklaşık 30 dakika boyunca havada sergiledikleri akrobatik hareketlerle izleyenleri mest ederken , vatandaşlar gösterinin muhteşem olduğunu söylerdiler. Vatandaşlar  Türk Yıldızları  ekibini başarılı gösterilerinden dolayı tebrik ederken ,  Türk Yıldızları  Ortahisar ilçesinde üçüncü defa gösteri gerçekleştirdi.

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =