13 gündür aranıyordu, acı haber geldi!

Bursa'da 13 gün önce tarlasına gitmek için traktörüyle çıkan ve haber alınamayan genç adamın önce traktörü , ardından cesedi bulundu.

haber7
0

Keles ilçesi Baraklı köyünde çiftçilik yapan Birol Baş , 13 gün önce traktörüyle evden tarlasına gitmek için yola çıktı. Evden ayrılan gençten uzun süre haber alamayan ailesi jandarmaya haber verdi.TRAKTÖR UÇURUMDAN YUVARLANMIŞ HALDE BULUNDU 

13 gündür her yerde aranan ve bir iz bulunamayan genç adamın traktörü dün gece Keles Kocayayla mevkisinde yürüyüş yapan izciler tarafından uçurumdan yuvarlanmış vaziyette bulundu. Olay yerinde Baş ın cep telefonu ve kan izlerine de rastlandı. 

GENCİN CESEDİ TRAKTÖRDEN 100 METRE İLERDE BULUNDU Traktörün  kaza  yaptığı yerin çevresindeki ormanlık alanda arama çalışmalarını genişleten ekipler sabaha karşı genç adamın cesedini devrilen traktörün 100 metre ilerisinde ormanın içerisinde buldu. Vatandaşlar tarafından çıkarılan Birol Baş ın cesedi otopsi için  Bursa  Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Olayla ilgili tahkikat sürüyor. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =