Ersun Yanal: Bugünkü gerçek bu!

Fenerbahçe Teknik Direktörü  Ersun   Yanal  , Topuk Yaylası’ndaki hazırlık süreciyle ilgili amaçlarını ve hedeflerine dair açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Genç oyunculardan kurulu bir kadro ile bu sezon hazırlıklara erken başladıklarını belirten  Yanal  , “U-19 takımı kampta bizlerle. Bu sene kapatılan U-21 takımından da oyuncularımız var. Bu oyuncularımızın tamamı da U-19 takımında oynayacak durumda. Genç oyuncularımıza , A takımın ne olduğu , kim olduğuyla ilgili bir süreç yaşatıyoruz. Genç oyuncularımızla birlikte çalışıyoruz. Yine onların antrenmanlarını izliyoruz , gözlemliyoruz. Bazı antrenmanları onlarla yapıyoruz. A takım için şans doğabilecek oyuncuların da tespitini yaptığımız bir kamp dönemi yaşıyoruz. Uzun zamandır altyapıdan Türk futboluna oyuncu kazandıramadık , bu gerçeği kabul etmemiz gerekiyor. Gönül isterdi ki bir anda yıldız olarak parlatacağımız bir oyuncumuz olsun. Elbette yetenekli oyuncularımız var. İsim isim gitmektense onların belli bir zaman geçirmeleri ve hazırlık yapmaları gerekiyor" diye konuştu.

 

 

"Fenerbahçe nin hedefi her oynadığı kulvarda birinci olmaktır" 

Takımın hedefleri hakkında da konuşan  Yanal  , "Fenerbahçe’nin hedefi başarılı olmak , zirvede olmak , zirvenin takımı olmak ve her oynadığı kulvarda birinci olarak bitirmektir. Büyük hedefleri olan bir camiayız. Hem yetiştirip , hem yarışıp hem de sonuç almak zorundadır. Bugünkü gerçek bu. Geçen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =