Diriliş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit AVM'de mahsur kaldı!

 TRT 1  ekranlarında yayınlanacak olan  Diriliş   Osman  dizisinde başrol olarak kadroda yer alacak  Burak   Özçivit  , Beyrut’ta bir AVM'de  mahsur  kaldı. Özellikle Ortadoğu'daki hayran kitlesi her geçen gün artan B

haber7
0

Burak Özçivit iş gezisi için gittiği Lübnan ın başkenti  Beyrut  ta gitti. Romanya ve Kazakistan dan sonra Lübnan da da yoğun bir ilgiyle karşılandı. Bir  AVM  deki basın toplantısına katılan Burak Özçivit korku dolu anlar yaşadı.

BURAK ÖZÇİVİT İÇİN 15 BİN KİŞİ  AVM  YE AKIN ETTİ

Burak Özçivit için 15 binden fazla kişi  AVM  ye gidince izdiham yaşandı. Özçivit , hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı garaj kapısından alındı. Ancak burada da  mahsur  kaldı. 100 koruma eşliğinde bir mağazanın deposuna alındı. Fakat bu da yetmeyince askerler çağrıldı. Kalabalık dağılmayınca olaya Lübnan askeri müdahale etmek zorunda kaldı. Yakışıklı oyuncu , askerler eşliğinde  AVM  den çıkarıldı.

KORUMA ÇEMBERİNE ALINDI

Önümüzdeki sezon  TRT 1  ekranlarında yayınlanacak olan  Diriliş   Osman  dizisinde başrol olarak kadroda yer alacak  Burak  Özçivit 100 koruma eşliğinde çıkarıldığı  AVM  de korku dolu anlar yaşadı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =