Nereden nereye: Kurtlar Vadisi Oktay Kaynarca'nın yıllar içindeki değişimi!

Bir zamanların en popüler ve büyük sükse yakalayan dizi projeleri arasına kazınan  Kurtlar  Vadisi'nde baş rol üstlenen  Oktay  Kaynarca'nın  yıllar  içerisindeki  değişimi  herkesi şaşkına sürükledi.

haber7
0

Uzun  yıllar  evvel televizyon dünyasına bambaşka bir soluk kazandıran mafya temalı dizi projesi  Kurtlar   Vadisi  nin zengin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı ve yetenekli isimler yer almaktaydı. Şu anki dönemde bile çeşitli gelişmelerle adından söz ettirmeye devam eden  Kurtlar   Vadisi  yapımının geniş bir kitlenin büyük bir ilgiyle yakın takip altına aldığı oyuncuların başını çeken isimler arasında  Oktay   Kaynarca  da bulunuyor. Hiç şüphesiz oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı bulduğu ve kariyerinde yükselişe geçtiği  Kurtlar   Vadisi  ndeki Süleyman Çakır karakteriyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanmayı başardı.

Acun Ilıcalı peş peşe TV8 projelerini anlattı: Alişan da dahil olacak...

Müge Anlı , Güven Bana da isyan bayraklarını kaldırdı: O cevap üzerine...

Hatta şimdiki zamanda bile hala aynı tazeliğiyle izlenmeye devam eden  Kurtlar   Vadisi  nde canlandırdığı Süleyman Çakır karakteri öyle çok benimsenmişti ki , dizide rol icabı hayatını kaybettiğinde izleyici kitlesi gerçek hayatta kendisi için cenaze namazı kılınıp herkese helva dağıtılarak gazetelere başsağlığı ilanı verilmişti. İşte ,  Oktay   Kaynarca  hakkında bilinmeyen ayrıntılar ve  yıllar  içerisindeki değişimi...

Cüneyt Özdemir den Şeyma Subaşı ya bitirici vuruş hamlesi! Acımadı...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =