İlk sefer yarın yapılacak! Tüm biletler satıldı

İş insanlarının , sanatçıların ve demir yolu sevdalılarının "efsane tren" olarak nitelendirdikleri Ankara Ekspresi'nin  yarın  yapacağı ilk  sefer  için bütün  biletler  satıldı.

haber7
0

İlk seferini  yarın  Ankara dan İstanbul-Halkalı ya yapacak olan ekspres , 6 Temmuz dan itibaren karşılıklı Ankara ve Halkalı dan her gün saat 22.00 de hareket edecek. Sincan , Polatlı , Eskişehir , Bozüyük , Bilecik , Arifiye , İzmit , Gebze , Pendik , Bostancı , Söğütlüçeşme , Bakırköy de duracak trenin seyahat süresi , Ankara-Halkalı hattında 8 saat 44 dakika , Halkalı-Ankara güzergahında 9 saat olacak.

AA muhabirinin ,  TCDD  Taşımacılık AŞ den aldığı bilgiye göre , özellikle iş insanlarının , sanatçıların ve demir yolu sevdalıların rağbet ettikleri "efsane tren" Ankara Ekspresi , ilk seferini  yarın  yapacak.

Yoğun talebin olduğu Ankara-Halkalı-Ankara hattında hizmet verecek tren , biri engelliler için olmak üzere 4 pulman , 4 yataklı ve 1 yemekli vagondan oluşuyor. Toplam yolcu kapasitesi 311 kişi olan  Ankara Ekspresi  nde 4 pulman vagonda 231 kişi , 4 yataklı vagonda da 80 yolcu seyahat edebiliyor.

Tren ilk seferini 311 kişiyle tam dolu olarak gerçekleştirecek.

Ekspres , Ankara ve Halkalı dan her gün saat 22.00 de hareket edecek.

Sincan , Polatlı , Eskişehir , Bozüyük , Bilecik , Arifiye , İzmit , Gebze , Pendik , Bostancı , Sögütlüçeşme , Bakırköy de duruşu olan trenin seyahat süresi , Ankara-Halkalı hattında 8 saat 44 dakika , Halkalı-Ankara güzergahında 9 saat olacak.

Ankara dan  yarın  , İstanbul dan 6 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =