Muriç açıklaması! 'Görüşme olumlu geçti'

Vedat  Muriç  transferi için Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile masaya oturan Çaykur Rizespor Sportif Direktörü  Yılmaz Bal  , görüşmenin  olumlu  geçtiğini söyledi.

haber7
0

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü  Yılmaz Bal  ,  Fenerbahçe  Sportif Direktörü Damien Comolli ile gerçekleştirdiği  Vedat Muriç  transferinin detaylarını Demirören Haber Ajansı na (DHA) açıkladı.

 

 

Bal , "Comolli ile dostane bir görüşme gerçekleştirdik. Gündemimiz Muriç transferiydi. İki taraf da isteklerini belirtti.  Fenerbahçe  ile ilerleme kaydettiğimizi söyleyebiliriz ancak hâlâ transferle ilgili somut bir şey yok. Son kararı iki kulübün başkanı verir" dedi.

Çaykur Rizesporlu idareci , önceliklerinin hem kulübün hem de Muriç in çıkarlarının aynı doğrultuda ilerlemesi olduğunu ifade ederek; "Comolli ile yaptığımız görüşmede iki taraf da isteklerini belirtti. Görüşme  olumlu  geçti ,  Fenerbahçe  ile ilerleme kaydettiğimizi söyleyebiliriz ancak hâlâ transferle ilgili somut bir şey yok. Önemli olan hem Muriç in , hem de  Çaykur Rizespor  un çıkarlarının aynı doğrultuda ilerlemesi. Gelen teklifleri hem  Çaykur Rizespor  Başkanı Hasan Kartal , hem de Muriç birlikte değerlendirerek en uygun kararı verecektir. Takımımızın çıkarları önemli , biz  Çaykur Rizespor  u temsil ediyoruz ve tek isteğimiz  Çaykur Rizespor  un çıkarları doğrultusunda hareket etmek" açıklamasında bulundu.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =