Osmaniye’deki sır cinayet çözülemedi:  Resmen dehşet

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde yaklaşık 5 ay önce evlerinin yatak odasında bıçaklanarak öldürülen Mulla ve Hüsnü Ala çiftinin katilleri yapılan tüm çalışmalara rağmen

haber7
0

Osmaniye’nin Düziçi ilçesi Karagedik köyünde iddiaya göre , 12 Şubat gecesi evlerinin yatak odasında 19 kez bıçaklanarak vahşice öldürülen Mulla (69) ve Hüsnü Ala (67) çiftinin katilleri yapılan tüm çalışmalara rağmen bulunamadı. Mulla ve Hüsnü Ala çiftinin çocukları Halil ve Selver Ala ise üzerinden 5 ay geçmesine rağmen bir türlü bulunamayan  katil  ya da katillerin ellerini kollarını sallayarak dışarıda gezmelerine isyan ettiler.

“Annem ve babam defalarca bıçaklanmışlar”

Olay günü yaşadıklarını anlatan Mulla ve Hüsnü Ala çiftinin oğlu Halil Ala , “Olay 12 Şubat gecesi oluyor. Biz 13 Şubat sabahı öğreniyoruz. Olay sabahı aradığımızda telefona cevap vermediler. Sonra köyde oturan ablam da arıyor onun da telefonuna cevap vermiyorlar. Daha sonra kapının kilitli olmasından ve arabanın dışarıda olmasından şüpheleniyorlar. Ablam daha sonra eniştemle geliyor. Eniştem balkondan eve tırmanıyor. Evin kapısını açıyorlar. Annemi yatağın üzerinde babamı ise yatağın kenarında yerde ölmüş bir şekilde buluyorlar. Ben de iş yerinden geldim , koşarak içeriye girdim benim gördüğüm manzara da aynıydı. Defalarca bıçaklanmışlardı. Olay bu şekilde gerçekleşmiş” diye konuştu.

“Bu caniliği yapanlar aramızda geziyorlar”

Olayın üzerinden 5 ay geçmesine rağmen  katil  ya da katillerin bulunamamasından dolayı ailecek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =