Kastamonu'da hortum paniği
Etiketler:

 Kastamonu  İlebolu'da kısa süreli etkili olan  hortum  paniğe neden oldu. İnebolu Limanı tarafına doğru hareket eden  hortum  , bir süre sonra gözden kayboldu.

haber7
0

Kastamonu nun İnebolu ilçesinde kısa süreli etkili olan  hortum  , paniğe neden oldu. Sabah saatlerinde Zaferyolu Caddesi nde mevkiinde Karadeniz açıklarında  hortum  oluştu. Kıyıya yakın bölgede etkili olan metrelerce uzunluktaki  hortum  , paniğe yol açtı. Sahil bölgesinde hortumu izleyenler , tedirgin oldu.

İnebolu Limanı tarafına doğru hareket eden  hortum  , bir süre sonra gözden kayboldu.  hortum  , çevredekiler tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA , AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =