Milyonlarca avroluk vurgunda ilginç detay!

Adana'da banka ve kurumlar arası para transferi yapan bir firmadan nakil için yükleme yapıldığı sırada 4 milyon 795 bin avronun çalınmasıyla ilgili gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri alındı.

haber7
0

Merkez Yüreğir ilçesi Karataş Caddesi nde , para transferi konusunda lojistik hizmeti veren bir firmadan nakil aracına yükleme gerçekleştirildiği sırada yapılan hırsızlığa ilişkin yeni bilgilere ulaşıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğünce olayın ardından gözaltına aldığı şüpheliler Mehmet G , Tuncay B. ve Ahmet K nin ifadeleri alındı.

GÖZCÜLÜK YAPTILAR

Şüphelilerden Mehmet G. ile Ahmet K nin parayı çalan güvenlik şefi Burak E. ile Mehmet Emin G. isimli şahsın aracıyla evden çıktıklarını ve Burak E yi çalıştığı güvenlik şirketine bıraktıklarını söyledi.

Kendilerinin ise devam ederek Kocavezir Mahallesi ne döndüklerini , burada Mehmet Emin G nin kendilerinin tanımadığı 2 kişiyle konuştuğunu belirtti. 

Ardından Mehmet Emin G nin yanlarına gelip araçla yola çıktıklarını , Güney Kuşak Bulvarı na doğru farklı bir aracı takip ederek ilerlediklerini aktardı.

Mehmet Emin G nin burada takip ettikleri araca bindiğini , daha sonra olay yerine gittiklerini ve çevrede gözcülük yaptıklarını anlattı.

ATLATILMIŞLAR

Olayı güvenlik şirketinde çalışan güvenlik şefi Burak E nin gerçekleştirdiğini , Mehmet Emin G nin ve yanında bulunan tanımadığı iki şahıs ile paraları alıp kaçacakları esnada Mehmet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =