Boeing 737 Max'lerde yeni hata tespit edildi

Türk Ekonomi Bankası (TEB)  Emekli  maaşını bankaya taşıyanlara bin liraya varan  promosyon  verecek.

haber7
0

EB den yapılan açıklamaya göre , banka , 30 Haziran Dünya Emekliler Günü’nde emekliler için çok özel bir kampanyayı daha hayata geçiriyor.

TEB , Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklisi olup  Emekli  maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine bin liraya varan  promosyon  verecek.

Müşterilerin TEB’in avantajlı kampanyasından yararlanması içinse en az bir adet otomatik fatura ödeme talimatı olması gerekiyor.

Kampanya kapsamında maaşı 999 TL ye kadar olan emekliler 850 TL  promosyon  alırken , 1000 TL ile bin 999 TL arasında  maaş  alan emekliler ise 925 TL  promosyon  avantajından yararlanacak.

Emekli maaşı 2 bin TL ve üzeri olan emeklileri ise bin lira  promosyon  verilecek. Emeklilerin kampanyadan yararlanması ve ayrıntılı bilgi için TEB şubelerine başvurması gerekiyor.

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmeti hattı da kuran TEB , emeklilerin bu hattan ve internet bankacılığından yapacakları eft ve havale işlemlerinden ücret almıyor. TEB şubelerinde öncelikli hizmet , özel faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi , günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faizve ATM’lerden yüksek çekim limiti TEB’in emeklilere özel paketinde yer alan diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Ayrıca banka , yakınlarına tavsiye ederek TEB  Emekli  Bankacılığı Ailesi’ne katan müşterilerine de 100 TL ödeme ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =