Ezhel'e 1 yıl 8 ay hapis cezası
Etiketler:

 Ezhel  olarak tanınan müzisyen Sercan İpekçioğlu , 'uyuşturucu madde kullanmak' suçundan 1  yıl  8 ay  hapis  cezasına çarptırıldı. Sercan İpekçioğlu'nun  cezası  5  yıl  süre ile ertelendi

haber7
0

İstanbul Anadolu 5. Asliye  Ceza  Mahkemesi’nde görülen davaya tutuksuz sanık Sercan İpekçioğlu ve Avukatı Fuat Ekin katıldı.

Ezhel in annesi Ulya Turgut da duruşmayı izledi. Sercan İpekçioğlu (Ezhel) , kimlik tespiti sırasında aylık gelirinin de 100 bin lira olduğunu söyledi.

Kimlik tespitinin ardından savunmasını yapan Sercan İpekçioğlu , Uyuşturucu madde kullanmadığını belirtti.

BULUNDUĞUM ORTAMLARDAN DOLAYI UYUŞTURUCUYA MARUZ KALMIŞ OLABİLİRİM

Hakim Rana Yazlık’ın kanında uyuşturucu madde tespiti yapıldığını hatırlatması üzerine Sercan İpekçioğlu , "Çok sık yurt dışına gidiyorum. Avrupa’da bulunduğum ortamlarda , stüdyoda kullanan şahıslardan dolayı uyuşturucuya maruz kalmış olabilirim. Ben uyuşturucu kullanmadım" dedi.

Evindeki aramalarda da uyuşturucu bulunmadığını söyleyen Sercan İpekçioğlu , suçlamaları kabul etmediğini belirtti.

Sercan İpekçioğlu’nun Avukatı Fuat Ekin , Hollanda’da esrarın serbest olduğunu belirterek , müvekkilinin buradaki kafelerdeki müşterilerin kullandığı esrarın dumanına maruz kaldığını , kanında bu nedenle çok düşük miktarda uyuşturucu tespiti yapıldığını söyledi. Avukat Ekin , müvekkilinin uyuşturucu madde bulundurmadığını ve kullanmadığını söyledi.

CEZA 5 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =