Fatih Terim iki transferi kampa istiyor!

4 Temmuz'da Florya'da takımı da toplayacak olan Galatasaray'ın hocası  Fatih   Terim  , yönetimle konuşarak "Banega ve  Chicarito   kampa  kadar bitsin" mesajını verdi.

haber7
0

Galatasaray da teknik direktör  Fatih   Terim  , karargahına geri döndü. Bodrum daki tatilini sona erdiren tecrübeli çalıştırıcı , kurmaylarıyla Florya da  kampa  erken girdi.

Yöneticilerle sürekli iletişimde olan ve izlemeleri gereken yol haritasını aktaran  Terim  , Florya ya gelir gelmez de "İşleri hızlandırmamız lazım" diyerek yönetime mesajını verdi.

4 Temmuz da Florya da takımı da toplayacak olan Galatasaray ın hocası , Sevilla da forma giyen Ever  Banega  ile West Ham ın yıldızı  Chicarito  nun  kampa  yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Galatasaray ın tecrübeli teknik patronu , yöneticilere "Transferi hızlandırmamız lazım" derken Diagne nin satışıyla ilgili bilgi aldı ve "Banega ve  Chicarito   kampa  kadar bitsin" mesajını verdi.

Galatasaray a bonservisi elinde olan oyuncular dışında yeni transferlerin katılması için ise satış yapılması gerekiyor. Satılması hedeflenen ilk isim de Mbaye Diagne.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =