İstanbul Havalimanı'nda seçim yoğunluğu

Yenilenen  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde sabah saatlerinde oylarını kullanan seçmenler , daha sonra  tatil  bölgelerine gitmek için  İstanbul  Havalimanı'na geldiler. Özellikle öğ

haber7
0

Havalimanında dün gelişte yaşanan yoğunluk bugün de özellikle iç hat gidiş terminalinde görüldü Tam kapasiteye geçtiği günden beri en yoğun günlerinden birini dün yaşayan İstanbulHavalimanı nda bin 298 iniş ve kalkış uçak trafiği gerçekleşti.  Havalimanını ayrıca 210 bin 527 yolcu kullandı. Oyunu kullanıp havalimanına gelen yolcular  tatil  planlarını seçime göre planladıklarını söylediler.

SEÇİME GÖRE TATİLİ PLANLADIK

Memleketleri Tokat a giden Samet ve Fatma Kara çifti ,  İstanbul  da yaşadıklarını  tatil  için gittikleri Tokat ta seçim sonuçlarını takip edeceklerini söyledi.

Yolculardan Cemile Toraman ise , "Oyumu kullandım Antalya ya tatile gidiyorum.  tatil  planımızı seçime göre planladık. Aslında daha önce gitmeyi planlıyorduk. Seçim olunca bugüne kaldı. Tatili de ertelemek zorunda kaldık" dedi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =