Kars'ta muhtarlık kavgası: 1 ölü 1 yaralı

 Kars  Arpaçay'da yeni  muhtar  ile eski  muhtar  arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda eski  muhtar  yaralandı , oğlu ise hayatını kaybetti.

haber7
0

Kars ın Arpaçay ilçesinde  muhtarlık  seçimi sebebiyle çıkan silahlı kavgada eski  muhtar  yaralandı , oğlu ise hayatını kaybetti.

İlçeye bağlı Mescitli köyünde , 31 Mart taki Mahalli İdareler Genel Seçimleri nde  muhtar  seçilen Metin H nin yakınları Fahrettin , Erhan ve Mustafa A. ile eski  muhtar  Halis O. ve oğlu Yakup O , arasında seçim nedeniyle tartışma çıktı.

Kavgaya dönüşen olayda silahla vurulan Halis O. ve oğlu Yakup O. yaralandı.

Arpaçay Devlet Hastanesine kaldıran yaralılardan Yakup O. buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Halis O. ise aynı hastanedeki ilk müdahale sonrası Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesine sevk edildi. 

Zanlılar Fahrettin , Erhan ve Mustafa A. ise köye gelerek , geniş güvenlik önlemleri alan jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =