Başakşehir'den Skrtel ve Muriqi atağı!

Geçen sezon şampiyonluğu son haftalarda kaçıran Medipol  Başakşehir  , kadrosundan gönderdiği isimlerin yerine takviye yapmak için hızlı hücuma geçti.

haber7
0

Başakşehir öncelikle Fenerbahçe ve Galatasaray ın da gündeminde olan ancak mutlu sona ulaşamadıkları Vedat Muriqi için fiyat artırımına gitti.

Bu oyuncuya daha önce 2.5 milyon euro teklif eden  Başakşehir  in 3.5 milyon euroluk yeni bir teklif sunduğu kaydedildi.

Başakşehir , Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Martin  Skrtel  e de son olarak 2 milyon euro teklif ederek cevap beklemeye başladı.

Rizespor Teknik Direktörü İsmail Kartal ,  Muriqi  n transfer durumu hakkında "Vedat  Muriqi  i göndermek istemiyorum ama kulüp menfaatlerini de düşünmek zorundayız. Mevcut rakamlarla Vedat  Muriqi  i göndermeyi düşünmüyoruz. Her gitmek isteyen oyuncu gidemez" dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: STAR

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =