Kaçakçılara eş zamanlı baskın: 15 gözaltı

Van'da 19 adrese düzenlenen eş  zamanlı  kaçakçılık operasyonunda 15 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda sigara , av tüfeği , akaryakıt ve tütün ele geçirildi.

haber7
0

Van da , jandarma ekiplerince 19 adrese eş  zamanlı  düzenlenen kaçakçılık operasyonunda , 15 kişi gözaltına alındı. Operasyonlarda gümrük kaçağı olan sigara , av tüfeği , akaryakıt ve tütün ele geçirildi. Saray Cumhuriyet Başsavcılığı nca yürütülen soruşturma kapsamında , İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; sigara , tütün , akaryakıt ve mühimmat kaçakçılığı yapan suç şebekesine yönelik operasyon düzenledi. Saray , Özalp , Erciş ve Çaldıran ilçelerinde belirlenen 19 adrese eş  zamanlı  yapılan baskınlarda 15 kişi gözaltına alındı. Firari 4 kişinin de yakalaması için çalışma başlatıldı. Operasyonlarda gümrük kaçağı olan 25 bin 325 paket sigara , 11 bin 290 av tüfeği fişeği , 250 kilo tütün ve 60 litre akaryakıt ele geçirildi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =