Eski Sayıştay denetçisi FETÖ'nün hücre evinde yakalandı

Manisa'da FETÖ'nün  hücre  evine baskın düzenlendi. Operasyonda  Eski   Sayıştay  başdenetçisinin de aralarında bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı.

haber7
0

Manisa nın Akhisar ilçesinde ,  Eski   Sayıştay  başdenetçisinin de aralarında bulunduğu 3 kişi ,  FETÖ  nün hücre  evinde  yakalandı.

Alınan bilgiye göre , İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri , bazı  FETÖ  mensuplarının Akhisar daki 2 ayrı hücre  evinde  saklandığı bilgisi üzerine bu adreslere operasyon düzenledi. 

Operasyonda , FETÖ iltisakı nedeniyle kapatılan bir şirketin  Eski  çalışanı M.S. ve eşi P.S. ile  Eski   Sayıştay  başdenetçisi U.A. gözaltına alındı. 

Afyonkarahisar ve Ankara da yürütülen  FETÖ  soruşturmaları kapsamında haklarında yakalama kararı bulunan şüphelilerin ByLock kullanıcısı olduğu belirtildi.

Şüpheliler , ifade işlemleri için emniyete götürüldü.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =