Kayıp askerden acı haber

Elazığ'da serinlemek için Murat Nehri'ne girdikten sonra kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı.

haber7
0

Elazığ ın Palu ilçesinde serinlemek için Murat Nehri ne girdikten sonra kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı. 

 

 

Vatani görevini yaparken izinli olarak geldiği memleketinde dün Teke Deresi mevkisinde serinlemek için Murat Nehri ne girdikten sonra akıntıya kapılarak kaybolan Mustafa Taş ın (20) cesedi , olay yerinden yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta taşlar arasına sıkışmış vaziyette vatandaşlar tarafından bulundu. 

Ekipler tarafından sudan çıkarılan Taş ın cesedi , Palu Devlet Hastanesi morguna götürüldü. 

 

 

Mustafa Taş , vatani görevini yaparken izinli olarak geldiği memleketinde , dün 2 kardeşi ve arkadaşlarıyla Teke Deresi mevkisinde serinlemek için Murat Nehri ne girmişti. Kardeşlerinden biriyle nehrin karşı tarafına geçmeye çalışan Taş , bir süre sonra akıntıya kapılarak gözden kaybolmuştu. 

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine jandarma , polis ve AFAD ekipleri sevk edilmiş , Taş ın bulunması için vatandaşların da desteğiyle arama çalışması başlatılmıştı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =