Ankara'da koltuklar paylaşılamadı! Ortalık karıştı

CHP , İYİ Parti ve HDP arasında sıkışan  Ankara  Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın yaptığı atamalar yapboza döndü. Atamalar , üç ortak arasındaki koltuk kapma yarışı nedeniyle uzun soluklu olmu

haber7
0

CHP , İYİ Parti ve HDP arasında sıkışan  Ankara  Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ın yaptığı atamalar yapboz oyununa döndü.  Ankara  Büyükşehir Belediyesinde bürokrasiye yapılan görevlendirmeler , üç ortak arasındaki koltuk kapma yarışı nedeniyle uzun soluklu olmuyor. Bu durum belediyede atama trafiğine de yansıyor.

ÇEVREDEN SOSYAL MEDYAYA

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve geldikten sonra kendisi tarafından atadığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Şenol Şentürk’ü kısa bir süre sonra tekrar görevden aldığı öğrenildi. Şentürk’ün yerine Serkan Codal’ı getiren Yavaş , Şentürk’ü Sosyal Medya Daire Başkanı olarak asaleten atadı. Codal’ın da görevinde geçici olduğu büyükşehir koridorlarında konuşuluyor.

DENEYİMSİZ İSİMLER İTFAİYEYE

Yavaş’ın atama yaptığı ve sonrasında atama kavgasının yaşandığı bir diğer birimin ise itfaiye olduğu belirtildi. İtfaiye Daire Başkanlığı’na İyi Partili Aydın Kahraman’ı getiren Yavaş , CHP’nin baskısı sonrası Kahraman’ı almak zorunda kaldı. Yavaş , Kahraman’ın yerine bu sefer vekaleten Salih Kurumlu’yu getirdi. Atanan amirlerin afetlere müdahale konusunda deneyimi de sorgulanıyor.

İHALELER ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =