ATM'nin yanında unuttu, bomba paniği yaşandı

Malatya'da ATM'nin yanına bırakılan çocuk çantası paniğe neden oldu.  Bomba  imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılmaya hazırlanan çanta , olay yerine gelen sahibine teslim edildi.

haber7
0

Malatya da , banka  ATM  sinin yanına bırakılan çocuk çantası , paniğe neden oldu.  Bomba  imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılmak istenen  çanta  , olay yerine gelen sahibine teslim edildi. 

Olay , öğle saatlerinde İnönü Caddesi nde meydana geldi. Kent merkezinde bulunan bir bankaya ait  ATM  nin yanındaki sahipsiz çocuk çantasını fark edenler , içerisinde  Bomba  olabileceği şüphesiyle durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen ekipler , yolları yaya ve araç trafiğine kapattı. Olay yerine gelen   Bomba  imha uzmanı çantayı inceleyerek kontrollü patlatmak üzere fünye yerleştirdi. Bu sırada olay yerine gelen bir kadın çantanın kendisine ait olduğunu ve para çekmek istediği sırada unuttuğunu söyledi. Polis çantayı kadına teslim ederek , bir daha unutmaması için uyarıda bulundu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =