Konuşurken bir ses duydu, ortalık karıştı! Trump: Çık dışarı

 ABD  Başkanı Donald  Trump  , "fantastik" olarak tanımladığı vergi siciliyle ilgili açıklamalarda bulunurken ofisinde öksüren bir kişiyi salondan çıkardı.  Trump  , "Cümlemin ortasında öksürüy

haber7
0

Beyaz Saray daki Oval Ovis te vergi siciliyle ilgili açıklamalarda bulunan  ABD  Başkanı Donald  Trump  , açıklamaları sırasında öksüren bir kişiyi  dışarı  attırdı.

 

 

ABC den George Stephanopoulos un "This Week (Bu hafta)" programı için açıklamalarda bulunan  Trump  , "Belki bir gün yayınlarım" dediği vergi sicilinin "ne kadar fantastik olduğunu" ancak avukatlarının bunu yayınlamasına izin vermediğini açıkladığı sırada , ofiste bulunan başka bir kişinin öksürdüğü duyuldu. 

Öksürük seslerinden rahatsız olan  Trump  , önce cevabını tekrarlamaya çalıştı , ancak öksürük sesleri devam edince "Cümlemin ortasında öksürüyor , bu hoşuma gitmedi" ifadelerini kullandı ve öksüren kişinin  dışarı  çıkarılmasını istedi. 

 

 

Stephanopoulos ise ,  Trump  ın ofisten attırdığı kişinin Beyaz Saray Genel Sekreter Vekili Mick Mulvaney olduğunu söyledi ancak yayınlanan görüntülerde Mulvaney kaydedilmedi. 

"ÖKSÜRECEKSEN DIŞARI ÇIK"

Trump ayrıca , "Öksüreceksen  dışarı  çık , burada öksüremezsin" ifadelerini kullandı. 

Röportajda vergi siciliyle ilgili konuşan  Trump  öte yandan , bunu kamuya açıklamanın "avukatların vereceği bir karar" olduğunu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =