Çeteler çatıştı: 6'sının kafası kesildi, 3'ü yakıldı, 1'i bıçaklandı

Paraguay’ın San Pedro de Ycuamandyyu şehrinde bir cezaevinde  Çeteler  arasında çıkan çatışmada en az 10 mahkûm hayatını kaybetti.

haber7
0

Paraguay İçişleri Bakanlığı kaynaklarının verdiği bilgiye göre , San Pedro de Ycuamandyyu şehrinde bölgesinde bulunan cezaevinde rakip çeteler arasında çıkan çatışmada , 6’sı  kafası  kesilerek , 3’ü yakılarak 1’i de bıçaklanarak olmak üzere 10 mahkum öldürüldü. Ayrıca yaralı birkaç mahkûmun da hastaneye kaldırıldığı bildirildi.  Yerel basın çıkan çatışma sonrasında bazı mahkumların San Pedro hastanesine kaldırıldığını iddia etti , rakam verilmedi.

Çatışmanın kendilerine Birinci Komando Kapitali diyen uyuşturucu çetesi ile rakibi Rotela çetesine üye mahkumlar arasında çıktığı , birkaç saat süren çatışmanın askerlerin devreye girmesiyle ancak bastırılabildiği bildirildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =