Karnesini tedavi gördüğü hastanede aldı

Düzce'de diyabet hastası olduğu için 10 gündür  hastanede  bulunan 14 yaşındaki Özge Nefes ,  Karnesini  hasta yatağında aldı.

haber7
0

Düzce Avni Akyol Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Özge Nefes , yaklaşık 10 gün önce  Düzce  Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Polikliniğine yatırıldı. 

Doktorların gözetiminde tedavisi süren Nefes e  Düzce  Valisi Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü sürpriz yaparak karneyle hastaneye geldi.

Vali Dağlı , Özge ye  Karnesini  ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk un da yaz tatili tavsiyelerinin yer aldığı mektubu verdi.

Dağlı , yaptığı açıklamada , "Biraz önce Özge kızımızın  Karnesini  verdik. Dersleri gayet iyi , iftihar belgesi de aldı. Sayın Bakanımızın yaz tatili mesajı da var. Özge ortaokulu bitirdi , eylül ayında liseye başlayacak inşallah. Bu arada da sağlıkla ilgili sorunlarını çözüp liseye öyle başlayacak." diye konuştu.

Özge Nefes de Vali Dağlı ya teşekkür ederek , "Çok güzel bir duygu bu. Herkesin burada olup beni desteklemesi çok güzel." dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =