Rusya'dan o ülkeye açık açık tehdit!

Rus parlamentosunun üst kanadı Federasyon Konseyi'nin uluslararası ilişkiler komitesinin başkan yardımcısı olan Vladimir  Cabarov  , ABD'nin casus insansız hava araçlarını ve askeri güçlerini Polonya'ya yerle

haber7
0

Rus Federasyon Konseyi nin uluslararası ilişkiler komitesinin başkan yardımcısı  Cabarov  ,  Polonya  nın ,  ABD  askerlerini topraklarına davet etmesinin doğurabileceği sonuçlar konusunda  Beyaz Saray  ı uyardı.

ABD nin  Polonya  ya casus insansız hava araçları mevzilendirme ve bu ülkedeki askeri varlığını genişletme planlarının kendilerini rahatsız ettiğini belirten  Cabarov  , bu planlar gerçekleştirilirse , bir anlaşmazlık ya da kriz çıkması hâlinde  Polonya  nın ,  Rusya  nın karşı saldırısının hedefi olabileceğini söyledi.

 Rusya  NIN GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR

Cabarov bir Rus ajansına verdiği demeçte  ABD  in söz konusu planlarının sorulması üzerine , "Bu bilgi bizi tabii ki rahatsız ediyor. Zira bu , tabii ki  Rusya  nın güvenliğini  tehdit  ediyor" dedi.

Rus Federasyon Konseyi yetkilisi şöyle devam etti: "Tanrı göstermesin ancak herhangi bir anlaşmazlık çıkması hâlinde , eğer ki aniden bize karşı bir saldırı olursa ,  Polonya  toprakları karşı saldırımızın açık hedefi hâline gelecek."

Ayrıca  Cabarov  , Varşova nın ,  ABD  güçlerini topraklarına çağırmasının ,  Polonya  nın tarafsız ve bağımsız bir ülke olmaya bir türlü alışamamış olmasından kaynaklandığını düşündüğünü de ekledi.

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =