Down sendromlu çocuklardan muhteşem defile

 Tudors  , çarpıcı bir sosyal farkındalık projesine imza attı. Sırbistan’da düzenlenen Humanitarian Fashion Show’a gömlek giyen  Down   sendromlu  çocuklar +1 değer kattı

haber7
0

Down  sendromlu  bireylerin hayata kattığı bu değerin en güzel örneklerinden biri Sırbistan’da yaşandı.

 

 

Moda dünyasına +1 değer katan görüntülerSırbistan’da düzenlenen ‘’Humanitarian Fashion Show’’ etkinliği için hazırlanıp podyuma çıkan  Down   sendromlu  çocuklar model olarak yeteneklerini sergiledi.  Tudors  gömlekler ve aksesuarlar ile podyumda  defile  gerçekleştiren çocuklar yoğun alkış aldı.  defile  sonunda giydikleri ürünler çocuklara bir hatıra olarak bağışlandı. Sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren  Tudors  Gömlek Krallığı , böyle bir projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtirken , diğer firmalara da konunun örnek teşkil etmesini dilediğini ekledi.

 

 

Tudors CEO’su  Yaşar Ayaydın  ,  Down  sendromu farkındalığının sadece Dünya  Down  Sendromular Günü olan 21 Mart’la sınırlandırılmaması gerektiğine dikkat çekmek istediklerini belirtirken ,  Down   sendromlu  çocukların podyumda profesyonel mankenlere taş çıkartarak moda dünyasına da +1 değer kattığını vurguladı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =