Bahçeli yarından itibaren İstanbul'da olacak

MHP lideri Bahçeli , 23 Haziran'da yenilecek İBB Başkanlığı seçimi dolayısıyla  yarından   itibaren  üç gün boyunca muhtarlar , sivil toplum örgütleri , meslek odaları ve iş dünyasının temsilcileriyl

haber7
0

MHP Genel Başkanı Devlet  Bahçeli  , 23 Haziran da yenilenecek  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi dolayısıyla  yarından   itibaren  üç gün boyunca muhtarlar , sivil toplum örgütleri , meslek odaları ve iş dünyasının temsilcileriyle geniş katılımlı toplantılarda bir araya gelecek.

Seçim çalışmaları yürütecek

MHP Medya , Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı tarafından yapılan yazılı açıklamada ,  Bahçeli  nin  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları için yarın  İstanbul  a gideceği bildirildi.

Bahçeli nin yarın  İstanbul  a girişi sırasında Çamlıca gişelerinde MHP  İstanbul  İl Teşkilatınca karşılanacağını ifade eden Kalaycı ,  Bahçeli  ve beraberindekilerin karşılamanın ardından  İstanbul  İl Başkanlığına gideceğini aktardı. Kalaycı , aynı gün  Bahçeli  nin Bengütürk TV ve Türkgün Gazetesi ne ziyarette bulunacağını belirtti.

Bahçeli muhtarlarla kahvaltı edecek

Kalaycı , seçim çalışmaları için  Bahçeli  nin cumartesi de muhtarlarla düzenlenen kahvaltıya katılacağına , akşam saatlerinde sivil toplum kuruluşları , meslek odaları , iş dünyası temsilcileriyle buluşacağına dikkati çekti.

İstanbul da geniş katılımlı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =