Denizli Stadı yeni sezona hazırlanıyor

Spor Toto 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselen Denizlispor'da stat yenileme çalışmaları başladı.

haber7
0

Çalışmaları yerinde takip eden kulüp başkanı Ali Çetin , Süper Lig de mücadele edecekleri  yeni  sezon öncesi iyileştirmelere başlanan  Denizli  Atatürk  Stadı  nda iş makinesi de kullandı. 

Yenileme kapsamında 15 bin seyirci kapasiteli  Denizli  Atatürk  Stadı  na 3 bin 500 ilave koltuk yapılması planlanıyor.

- Çetin: "Herkes taşın altına elini koyuyor"

Başkan Ali Çetin , gazetecilere yaptığı açıklamada , Süper Lig e yükselmelerinin ardından  Stadı  yenileme sözünü tuttuklarını ve çalışmalara başladıklarını söyledi. 

Stadı  yeni   sezona  yetiştirebilmek için gece gündüz çalışmaların süreceğini anlatan Çetin , "Yapılamaz denileni yapmaya çalışacağız. Hedefimiz 2 ay içerisinde çalışmaları bitirmek. Stadımızdaki açık tribünün üzeri kapatılacak. Zemini 2 metre aşağı indirip , stat kapasitesini 3 bin 500 kişi arttırarak 45 gün içinde işlemleri tamamlamak istiyoruz. Herkes taşın altına elini koyuyor. İmece usulüyle çalışmaları yapacağız. Normalde 15 milyon liraya mal olması bekleniyor ama biz bu işlemi 5 milyon lira gibi bir rakama bitireceğiz." diye konuştu.

- Yayıncı kuruluşla ilgili iddialar

Ali Çetin , Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig in yayıncı kuruluşu Digiturk le (Bein Sports) ilgili iddialara değinerek , şöyle konuştu:

"Bein Sports ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =