Burak Yılmaz'dan İtalyan kulübüne ret

Beşiktaş'ta önümüzdeki sezonun kadrosunda en önemli oyunculardan biri olarak görülen  Burak   Yılmaz  , yaşına rağmen performansı ile Avrupa kulüplerinin dikkatini çekiyor.

haber7
0

Golcü oyuncuya son olarak İtalya Serie-A ya yeni yükselen  Lecce  kulübünün dolaylı yoldan  transfer  teklifinde bulunduğu öğrenildi. Öncelikle oyuncunun niyetini öğrenmek ve kabul etmesi halinde Beşiktaş ile resmi temasa geçmeyi düşünen  Lecce  nin teklifinin yıllık 2.5 milyon Euro olduğu bildirilirken ,  Burak   Yılmaz  ın bu teklifi değerlendirmeye almadan reddettiği ifade edildi. Beşiktaş tan ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini söyleyen milli golcünün gelecek olan tekliflerin kendisine değil resmi olarak Beşiktaş yönetimine iletilmesini istediği de gelen bilgiler arasında. Beşiktaş yönetimi ise  transfer  etmek için 1.5 yıl uğraştığı  Burak   Yılmaz  ı , reddedilemeyecek bir teklif gelmemesi halinde kesinlikle satmayı düşünmüyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =