Letonyalı turist sayısında büyük artış

Antalya Valisi Münir Karaloğlu ,  Letonya  Ankara Büyükelçisi Peteris Elferts’i makamında kabul etti. 2019 yılının ilk 5 ayında  Letonyalı   turist   sayısında  geçen seneye göre yüzde 50.2’lik  artış  ol

haber7
0

Vali Münir Karaloğlu , bir dizi ziyaret için Antalya’da bulunan Letonya Ankara Büyükelçisi Peteris Elferts’in yaptığı ziyaretten memnun olduğunu dile getirdi. 2019 yılının Antalya turizmi için rekorlarla başladığını belirten Vali Karaloğlu , “Antalya turizmde her sene yeni rekorlara koşuyor. Pazarımız ve  turizm  gelirlerimiz her sene daha da artıyor. Bu senenin ilk beş ayının rakamlarına baktığımızda mutlu olmamak elde değil.  Letonyalı  turistlerin sayısındaki  artış  da bizi mutlu ediyor” dedi.

2019 yılında Antalya’ya gelen  Letonyalı   turist   sayısında  da geçen seneye göre yüzde 50.2’lik bir  artış  olduğuna değinen Vali Karaloğlu , “Bu rakamların artacağına inanıyorum. Letonyalıların Antalya’yı tercih etmesinde Büyükelçi’nin de katkıları büyük. Kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Letonya Büyükelçi Elferts , Vali Münir Karaloğlu’na Letonya’nın tarihi ve kültürel değerlerini anlatan iki kitap hediye etti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =