GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanıyor? İŞKUR sözlü sınav sonuçları..

 İŞKUR  aracılığı ile gerçekleştirilen  GSB  mülakatlarına katılım sağlayan adaylar için bekleyiş sürüyor. Türkiye genelinde toplam 3 bin 243 personelin kadroya alınacağı sürecin ardından adaylar , 60 g&uu

haber7
0

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesine alınacak 3 bin 243 personel için 6-17 Mayıs tarihleri arasında sözlü  sınav  yapılmıştı. Mülakata katılan binlerce aday , mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi merak ediyor. Yapılan sözlü  sınav  sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar bakanlığın internet sitesinden ilan edilecek. 18 yaşını tamamlayan ve özel şartları karşılayan kişiler , 60 günlük deneme süresine tabi tutulacak. Bu süreçte başarılı olanlar göreve devam ederken , başarısız olanların iş akdi son bulacak. Peki Gençlik ve Spor Bakanlığı (İŞKUR) mülakat sonuçları ne  zaman  açıklanacak?

GSB Mülakat Sonuçları Ne  zaman  Açıklanacak?

GSB tarafından sözlü sınava katılım sağlayan adaylar yaklaşık 1 aydır sonuçların açıklanmasını bekliyor. Yapılan sözlü  sınav  sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar bakanlığın internet sitesinden ilan edilecek. Sonuçların hangi tarihte açıklanacağı henüz belli değil. Konu ile ilgili resmi açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

Hangi Kadrolar İçin Alım Yapılacak?

- Temizlik Görevlisi

- Cankurtaran

- Mekaniker (Pedallı Araçlar)

- Otobüs Kaptanı (Şoförü)

- Aşçı Yardımcısı

- ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =