Kürtlere var olan tüm hakları AK Parti döneminde verildi

2002 yılında AK Parti'nin iktidara gelmesinden sonra Kürtler ilk kez itibar ve hizmet gördü. Yakın zamanda ne kadar yalan algı yapılsa da Kürtler bu gerçeği çok iyi biliyor.

haber7
0

Haber7.com Özel Haber

Son günlerde sosyal medya üzerinden ve HDP kanadından bir algı operasyonu başlatıldı. Kürtlere şimdiye kadar haklarının AK  Parti  döneminde verildiği gerçeğini çarpıtmalarla karalamak isteyenlere  Kürt  aydınları ve kanaat önderleri tarihi cevaplar verdiler. 

 

GÜNEYDOĞU KANAAT ÖNDERİ EYÜP SAĞCAN

"KÜRTLER HAK ETTİKLERİ HAKLARI AK PARTİ DÖNEMİNDE ALDI"

Türkiye AK  Parti  iktidarından sonra her alanda sessiz bir devrim gerçekleştirirken , siyasal , sosyal ve ekonomik alanlarda şimdiye kadar görülmemiş işlere imza attı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın hiç kimsenin konuşamadığı yerde konuştu ve Kürtlerin şimdiye kadar verilmeyen tüm  hakları  verildi. Kürtler ilk kez Batı da yaşayanlar kadar hizmet almaya başladılar. Batıya ne yapıldıysa Doğu ve Güneydoğu ya da yapıldı. Kürtçe serbest bir dil haline geldi. Ekonomik kalkınma projeleri Doğu ve Güneydoğu da çok iyi bir şekilde uygulandı. Teşvik alanları oluşturuldu. HDP nin Kürtlerin elinden almak istediği  hakları  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan verdi. Şimdi de aynı manipülasyonla , yalanla kendi seçmeni olarak gördükleri insanların gözlerinin içine baka baka yalan söylüyorlar. Ama Kürtler de artık HDP nin bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =