Fatih Portakal'dan CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'na bir tepki daha

 FOX TV  sunucusu  Fatih Portakal  , CHP'nin  adayı   Ekrem  İmamoğlu'nun valiye hakaret ettiği görüntüleri hakkında yeni bir açıklama  daha  yaptı.  Portakal  , "O görüntüyü izlememiş olsaydım o cü

haber7
0

CHP nin İstanbul  adayı   Ekrem İmamoğlu  nun Ordu-Giresun Havalimanı nda ,  VIP  giriş kapısından geçişine izin verilmeyince ortalığı bir birine kattığı görüntüler ve Vali  Seddar Yavuz  için "Tam bir it" demesi kamuoyunun büyük tepkisini toplamıştı.

FOX TV sunucusu  Fatih Portakal  ,  Ordu  da yaşanan olayın ardından FOX Ana Haber de "İmamoğlu nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik" demişti.

CHP liler Yalan diyordu!  Fatih Portakal   İmamoğlu  na sert çıktı

"HAKARET ETTİĞİ CÜMLELERİ DUYDUM"

Fatih  Portakal  , bu konu ile alakalı yeni bir açıklama  daha  yaptı.

Portakal ,  Ekrem İmamoğlu  nun  Ordu  Valisi Yavuz a "İt" dediği videoyu izlediğini açıklayarak , "O görüntüyü izlememiş olsaydım o cümleleri etmezdim. Hakaret ettiği cümleleri duyarken gerçekler üzerine bunu söylüyordum" dedi.

"HAKARET SÖZÜNÜ YAYINLARSAK CEZA YİYEBİLİRİZ"

"O görüntüyü ben izlememiş olsaydım ben o cümleleri etmezdim" diyen  Portakal  , "Ben 6 haziran günü o cümleleri kurarken , o hakaret ettiği cümleleri kurarken , gerçekler üzerine bunu söylüyordum. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum çünkü  RTÜK  denilen bir kurul var ve bazı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =