Cumhurbaşkanı  Erdoğan  , AK Parti Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada , Türkiye terörle ve onların arkasındaki güçlerle mücadele ederken , TSK'dan  emekli   olmuş   bazı  kişilerin millete umutsuzluk aşılamaya

haber7
0

AK Parti nin Grup Toplantısı nda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ,  TSK  dan  emekli   olmuş   bazı  kişilerle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Türkiye nin terörle mücadele ederken , terörün arkasındaki güçlerle de , ne kadar güçlü olduklarına bakmadan mücadele ettiğini belirterek "önümüzün kapalı olduğunu zannettiğimiz yerlerde nasıl açıldığını göreceksiniz. Şu anda kadar böyle oldu" dedi.

Bir zamanlar  TSK  da komuta kademesinde bulunmuş  bazı  isimlere işaret eden  Erdoğan  , bu kişilerin Türkiye nin mücadelesini eleştirmekle kalmadığını ve çeşitli yerlere bir takım bilgileri sızdırdıklarını söyledi.

 

 

Erdoğan şöyle konuştu:

Terör örgütlerinin arkasında neler var? Bunları söylememe zaten gerek bile yok. Suriye nin kuzeyinde , YPG ye , PYD ye... Bunlar PKK nın uzantıları değil mi? Bunlara en büyük desteği veren kim? Bizim stratejik ortağımız.

On binlerce tırlarla oraya silahı , mühimmatı her şeyi gönderdiler mi? Gönderdiler! Daha neyi anlatayım?

"AK PARTİ Yİ İKTİDARDAN İNDİREMEYECEKLER , BUNA GÜÇLERİ YETMEZ"

Ve şu anda , bunların Türkiye deki tek hedefleri , "acaba AK Parti yi biz iktidardan nasıl indirebiliriz?" dertleri bu! Ama indiremeyecekler. Buna güçleri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =