AÖF sınav sonuçları duyurusu: Anadolu Üniversitesi bahar dönemi finalleri...

Binlerce öğrenci 2018 - 2019 AÖF final  sınav   sonuçları  için yapılacak açıklamalara gözünü çevirdi.  Anadolu   Üniversitesi  günlerdir açıklanmayan AÖF  sınav   sonuçları  i&

haber7
0

AÖF  sınav  sonuçları için açıklama geldi.  Anadolu  Üniversitesi 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen ve binlerce öğrencinin katılım gösterdiği AÖF  bahar  dönemi final sonuçları için resmi siteden duyuru yayınladı. Buna göre normal şartlarda 15 gün içerisinde açıklanan  AÖF   sınav  sonuçları resmi tatil dolayısıyla sekteye uğradığı ortaya çıktı.  Anadolu  Üniversitesi "Değerli Öğrencilerimiz , resmi tatil nedeniyle uzayan notlarınızın yayınlanması sürecinde gösterdiğiniz sabır için Açıköğretim Sistemi ailesi olarak siz kıymetli öğrencilerimize teşekkür ederiz. 13 Haziran Perşembe günü itibariyle notlarınızın yayınlaması mümkün olacaktır" şeklinde açıklama yaptı.

 

 

AÖF SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Anadolu Üniversitesi -  AÖF   bahar  dönemi final  sınav  sonuçları https://login.anadolu.edu.tr/ adresinde "TC KİMLİK NO" ve "ŞİFRE" ile erişim sağlandıktan sonra "NOT GÖRÜNTÜLEME" bölümünde kolaylıkla öğrenebilir.

 

 

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ

Sınav sonuçlarına , ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =