Müftü, gözyaşları içinde kazada ölen kızının cenaze namazını kıldırdı

Balıkesir'in  Bandırma  ilçesinde , 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan otobüs kazasında hayatını kaybeden Sümeyra Güller (16) , babası Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güller'in g&ou

haber7
0

Kaza , dün Bandırma-Çanakkale Karayolu nun Edincik Kavşağı mevkiinde meydana geldi. Seyhan Müftülüğü nce düzenlenen kültür turu kapsamında gidilecek olan Çanakkale ve Bursa gezisi için Adana dan yola çıkanları taşıyan otobüs , otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle devrilen otobüste Seyhan İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Güller in kızı Sümeyra Güller , müezzin Ahmet Toprak , yardımcı şoför Temel Gökçe ile kuran kursu öğreticisi Hülya Seyhan hayatını kaybetti. 48 kişi de yaralandı.  

KIZININ  CENAZE  NAMAZINI KILDIRDI Sümeyra Güller in cenazesi memleketi Konya ya getirildi. Hacı Veyis Cami nde düzenlenen törende , Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güller ,  kızının   CENAZE   namazını  kıldırdı. Gözyaşları içinde kıldırdığı namaz sonrası  kızının  tabutuna dokunan Güller , Hakkını helal et kızım" dedi. Sümeyra Güller , Üçler Mezarlığı nda toprağa verildi.  Müftü Güller in , diğer kızı Raziye Beyza Güller in de aynı  kazada  yaralandığı ve halen tedavi altında olduğu öğrenildi.  

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =