Kastamonu ve Zonguldaklılar 7 Bölge 7 Renk Festivali’nde coştu

İstanbul’da yaşayan  Kastamonu  ve  Zonguldaklılar  , Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği 7  Bölge  7  Renk  Kültür Sanat Festivali’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Şenlik vesilesiyle buluşan Batı Karadenizliler

haber7
0

Bağcılar Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 7 Bölge 7  Renk  Kültür Sanat Festivali’nin ikinci gününde  Kastamonu  ve  Zonguldaklılar  sahneye çıktı.  Kastamonu  Dayanışma Derneği (KASDER) ve  Zonguldak  Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) tarafından organize edilen şenliğe İstanbul’un dört bir yanından Zonguldaklı ve Kastamonulu vatandaşlar çocuklarıyla birlikte akın etti.

Programın açılış konuşmasını yapan TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti  Kastamonu  Milletvekili Hakkı Köylü , “Kastamonu ve  Zonguldak  bir boydan bir soydan gelen insanlardır , kardeştir. Önümüzde bir seçim var. Memleketimize yapılanlara baktığımızda  Kastamonu  ve Zonguldaklıların belediye başkan adayımız Binali Yıldırım’a vefa borcu olduğunu rahatlıkla görebiliriz. İşte bugün o vefa borcunu ödemenin tam zamanı. Daha güzel daha rahat bir İstanbul görmek istiyorsanız Binali Yıldırım’a oy verin” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ise “Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmak için Kandil ve Pensilvanya’dakileri bayrak düşmanlarını ağlatıp bu milletin has evlatlarını sevindirmek için herkesi Cumhurun adayını desteklemeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

GELECEK NESİLLERİN KURULAN BU GÖNÜL KÖPRÜLERİNİ ÇOK İYİ NOKTAYA TAŞIYACAKLARINA İNANIYORUM

Bağcılar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =