ABD'yi tehdit etti! Benim gibi bir düşmanla karşılaşmadınız

John McAfee'in yaptığı açıklama gündeme bomba  gibi  düştü. Washington yönetiminin yolsuzluklarını kanıtlayan çok sayıda belgeyi elinde bulundurduğunu iddia eden McAfee , tutuklandığı takdirde bu belgeleri

haber7
0

İlk ticari antivürüs yazılımının kurucusu ve kripto para sektörünün çılgın ismi olarak bilinen John McAfee in Twitter hesabından yaptığı açıklama , gündeme bomba  gibi  düştü.

"BELGELERİ SIZDIRACAĞIM"

Pazar günü başlattığı Tweet dizisinde yozlaşmış yetkilileri ve  CIA  ajanlarını ifşa etme sözü veren McAfee , vergiler yüzünden taciz edilmeye devam edilirse yolsuzlukları kanıtlayan çok sayıda belgeyi sızdırılacağını ileri sürdü.   Hükümetin yolsuzlukları ile ilgili dosyaları topladığını iddia eden McAfee , Tutuklandığımda veya ortadan kaybolduğumda 31 terabayttan fazla veriyi yayınlayacağım. dedi. McAfee , blöf yapmadığını göstermek için de yolsuzluğa adı karışmış iki yetkili ve bir  CIA  ajanının adını da paylaştı.

"DAHA ÖNCE BENİM GİBİ DÜŞMANLA KARŞILAŞMADINIZ"

ABD hükümetini gömeceğini söyleyen  McAfe  ,  ABD  Hükümeti daha önce  Benim   gibi  bir düşmanla hiç karşılaşmadı ve artık bu saldırıya maruz kalmayacağım dedi.

Daha önce cinayetten suçlanan McAfee , Florida mahkemesinin mart ayındaki 25 milyon dolarlık hatalı ölüm davasında suçlu bulundu. McAfee Komşusunun tuttuğu bir kiralık katil tarafından öldürüldüğü ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =