İmamoğlu'nun iddiasını Yıldırım ve Küçükkaya yalanladı!

CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem  İmamoğlu  , katıldığı canlı yayında , gerçekleştirilecek olan televizyon programıyla ilgili soruları Binali Yıldırım'ın istediğini iddia etti. Ancak İmamoğlu'nun yalanı çok kısa

haber7
0

NTV canlı yayınında soruları yanıtlayan CHP Adayı  İmamoğlu  , pazar günü gerçekleştirilecek televizyon programında sorulacak soruları Binali  Yıldırım  ın önceden istediğini iddia etti.

Ancak yayın esnasında gazeteciler bunun doğru olmadığını AK Parti tarafından teyit ettiklerini , ayrıca CHP li Engin Altay ın da bu iddianın asılsız olduğunu teyit edebileceğini belirttiler.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA: BİNALİ YILDIRIM IN ÖYLE BİR TALEBİ OLMADI

CHP adayının iddiası üzerine Habertürk te Fatih Altaylı ya telefonla bağlanan İsmail Küçükkaya , iddianın kesinlikle doğru olmadığını belirterek "sorular daha hazırlanmadı , zaten bu soruları benden başka kimsenin bilmesi de mümkün değil" dedi.

BİNALİ YILDIRIM: BUNUN ADI BASİTLİKTİR!

Yayın sonrası Binali  Yıldırım  da , Twitter dan açıklama yaparak CHP adayının  iddiasını  yalanladı.

Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

CHP adayı biraz önce ortak canlı yayınla ilgili "Binali  Yıldırım  soruları istemiş bana bilgi geldi" diyor. Sonra da kendisine tarafların yalanlaması iletildiğinde "öyle değilse yanlış anlamışım" diyor.

Varsa elinde kanıt ispatlasın yoksa da özür dilesin. Yalan söyleme üzerine kurulu çirkin bir siyaseti İstanbullular hak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =