Saadet'in Batman adayından beyin yakan açıklama

 Saadet  Partisi  Batman  Belediye Başkan Adayı İlhami Işık , CHP'nin  İstanbul  adayı Ekrem İmamoğlu'na oy vereceğini açıkladı. İşin ilginç tarafı İlhami Işık Batman'da yaşıyor; üstelik  Saadet  Partisi'n

haber7
0

Twitter hesabından açıklama yapan İlhami Işık ,  "Nefes almak için Adalet için Herkesi hain ve düşman gören zihniyete hayır demek için , ülkenin kaynaklarını üç-beş aileye teslim etmelerine yeter demek için , kibir ve ego abidelerine dur demek için , kendimize olan saygımız için , iktidara bir ders vermek için , oyum  Ekrem İmamoğlu  na" ifadelerini kullandı. 

Ancak Saadet  Partisi nin  Batman  adayı olan İlhami Işık bu açıklamasıyla kafaları karıştırdı. Bilindiği üzere  Saadet  Partisi nin  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ve Işık da  Batman  da yaşıyor.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Işık ın bu paylaşımına "Siz , 31 Mart seçimlerinde  Saadet  Partisi nin  Batman  Belediye Başkan adayı İlhami Işık değil misiniz? " diyen de oldu , "Bari başkan adayı olduğunuz partiniz  Saadet  in adayına verseydiniz. Bu ne yaman çelişki? Yoksa parti politikası mı bu durum?" diyen de. 

Kısa sürede viral olan paylaşıma yorum yağıyor. İşte o yorumlardan bazıları;

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =