Acun Ilıcalı, mizahi bir dille kendini eleştirdi! Eser Yenenler için...

 Eser   Yenenler  &  Berfu Yıldız  çiftinin düğün törenine katılan isimlerin başında gelen  Acun   Ilıcalı  , basın mensuplarının kendisine yönelttiği ''evlilik tavsiyesi'' sorusu üzerine esprili ya

haber7
0

Acun  Ilıcalı  , uzun bir zamandır dostluklarını sürdürdükleri ve birlikte pek çok projeye imza attıkları isim olan  Eser   Yenenler  in düğün törenine katılıp yüksek meblağda bir hediye verirken basın mensubunun kendisine sorduğu soru üzerine komik bir yanıtla karşılık verdi.  Eser   Yenenler  ve  Berfu Yıldız  ikilisini en mutlu günlerinde yanında olan ve desteğini esirgemeyen medya patronu  Acun   Ilıcalı  ya basın mensubu tarafından , Kendisine evliliğe dair bir tavsiyeniz var mı? şeklinde bir soru yöneltilmesinin ardından espriyi patlattı. 

Sermiyan Midyat tan ağır suçlama! Mekan sahibinden jet açıklama geldi...

Ünlü yapımcı ve sunucu  Acun   Ilıcalı  samimiyetinden ödün vermeyip kendisini  mizahi  bir  dille  eleştirerek , “Ben tavsiye vermesem daha iyi olur herhalde. Pek iyi olduğum bir konu değil.” şeklinde ifadelere yer vermesi üzerine kahkahalar havada uçuştu.

Seda Sayan bu defa sert kayaya çarptı! Sosyal medyada yer yerinden oynadı

Sahibi olduğu TV8 kanalındaki programın sunuculuğunu üstlenen  Eser  Yenenler’e karşı desteğini her fırsatta gösteren  Acun   Ilıcalı  , düğününde ateş pahası bir hediye vererek cömertliğini bir kez daha konuşturdu.

Magazin Merkezi nin haberine göre;  Acun   Ilıcalı   Eser  Yenenler’in düğününde  Berfu Yıldız  a yaklaşık 10.000 Euro , yani bir servet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =