Diriliş Osman dizisinde Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) yer alacak mı?

 Diriliş  Ertuğrul'un final yapmasının ardından başlayacak olan  Diriliş   Osman  dizisi başrolünde Burak Özçivit  yer  alacak.  TRT 1  ekranlarında  yer   alacak   Diriliş   Osman   dizisinde   Ertuğrul   Bey  karakterini oynayan Engin  Altan  D&u

haber7
0

Diriliş  Osman  için nefesler tutuldu. Beş sezondur izlenme rekorları kıran  Diriliş   Ertuğrul  dizisinin ardından devam dizisi olarak başlayacak olan  Diriliş   Osman  savaş sahneleriyle izleyenleri kendine hayran bırakacak. Dizinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ , projenin büyük bir titizlikle yürütüldüğü Eylül sonu , Ekim başı gibi ilk bölümüyle  TRT 1  ekranında olması bekleniyor.

 

 

TURGUT ALP VE ERTUĞRUL  Bey  İN OĞULLARI DİZİDEN AYRILACAK MI?

Diriliş  Ertuğrul  da  Ertuğrul   Bey  in oğulları Gündüz ve Savcı nın  Osman  konseptinde de  yer  alması bekleniyor. Öte yandan gerçek tarihte  yer  alan bilgilere göre Turgut Alp in (Cengiz Coşkun) devam edeceği de konuşuluyor.

 

 

ERTUĞRUL  Bey  DİZİDE  yer   alacak  MI?

Gerçek tarihe göre ilerleyen  Diriliş   Ertuğrul  dizisi final yapmasının ardından  Ertuğrul   Bey  karakterini  Diriliş   Osman   dizisinde  Engin  Altan  Düzyatan ın oynayıp oynamayacağı büyük merak konusu oldu.

Burak Özçivit ile Engin  Altan  Düzyatan aynı karede  yer  almayacak.  Diriliş   Osman   dizisinde   Ertuğrul  Gazi’nin yaşlılığı olacağı için Engin  Altan  Düzyatan’ın değil başka bir oyuncunun oynayacağı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =