Sermiyan Midyat'tan ağır suçlama! Mekan sahibinden jet açıklama geldi...

Ünlü oyuncu  Sermiyan   Midyat  , sosyal medya platformu üzerinden şarkıcı Nev'le ilgili  ağır  bir suçlamada bulunması gündemin merkezine yerleşti.  Sermiyan   Midyat  , Ahmet Kaya'nın seslendirdiği Kum Gibi adlı şark

haber7
0

Oyuncu kimliğinin yanı sıra yönetmen ve senarist olarak da önemli başarılara imza atan  Sermiyan   Midyat  , sosyal mecra aracılığıyla şarkıları dillere pelesenk olan  Nev  hakkında  ağır  bir suçlamada bulunması üzerine ortalık birbirine karıştı.  Sermiyan   Midyat  , Büyükada da yer aldığı eğlence mekanında  Ahmet Kaya  nın seslendirdiği Kum Gibi isimli parçasını söylemesini istediği esnada  Nev  in kendisine sandalye attığını herkese duyurmasının ardından konuya yönelik  Mekan   sahibinden  açıklama gecikmedi. 

Seda Sayan bu defa sert kayaya çarptı! Sosyal medyada yer yerinden oynadı

Mekan sahibi , ünlü oyuncu  Sermiyan   Midyat  ın ileri sürdüğü iddia karşısında suskunluğunu bozdu ve şarkıcı  Nev  ile ilgili ortaya attığı iddiayı kesin bir dille yalanlayarak "Ne sandalye atıldı ne de başka bir şey" şeklinde ifadelere yer verdi.

Demet Akalın dan çok konuşulacak İzlanda çıkışı geldi! Emre Belözoğlu...

Ahmet Tanrıverdi o gün yaşananlara açıklık getirerek , "Sermiyan  Midyat  ın , şarkıcı  Nev  den "Kum gibi" şarkısını söylemesini istedi.  Nev  de o şarkıyı bilmediğini belirtti. Alkolün de etkisiyle bir tartışma yaşandı" sözlerini sarf ederek işin gerçek yüzünü açıkladı.

Vedat Milor büyük skandal sonrası İzlanda yı hedef aldı! Vurucu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =