Ve proje raydan çıktı

‘Sevgi pıtırcığı’ olarak pazarlanan CHP’nin İstanbul adayı İmamoğlu , 31 Mart seçimlerinin oy hırsızlığı nedeniyle iptali sonrası rolünü yapamaz hale geldi ve  raydan  çıktı.

haber7
0

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı döneminde adı kavgalarla anılan , karakol basıp polise saldıran , adamlarına gazeteci dövdüren CHP’nin İBB adayı  Ekrem İmamoğlu  , yine özüne döndü. İmamoğlu , 31 Mart seçimleri öncesinde anlaştığı reklam ajanslarının kendine çizdiği yol haritasını takip etti. ‘Sevgi’ , ‘saygı’ ve ‘kardeşlik’ gibi söylemleri dilinden düşürmeyen İmamoğlu , en gerilimli durumları bile benzer sözlerle geçiştirdi. Ancak 31 Mart seçimlerinin iptal edilmesinin ardından  proje   raydan  çıktı.

YSK YI İHANETLE SUÇLADI

Seçimlerin iptaline ilişkin kararının açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada doğrudan YSK’yı ihanetle suçladı. Bir gün önce YKS’ya güveniyorum diyen İmamoğlu , bir gün sonra , “Bu ülkede karar vericiler gaflet , dalalet ve hatta hıyanet içinde olabilirler…” İmamoğlu terbiye sınırlarını aşan diğer ifadeleri ise rakibi Binali Yıldırım ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ya yönelik oldu.

ADAM YERİNE KOYMUYORUM

Binali Yıldırım’ın “Seçim neden iptal oldu?” sorusuna verdiği “Çünkü çaldılar” cevabına bozulan İmamoğlu yine kontrolden çıktı. Gece yarısı çektiği videoyu paylaşan İmamoğlu , “ Başkan olursun , Bakan olursun Meclis Başkanı olursun ama… ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =