Bahçeli'den 'Binali Yıldırım' talimatı!

Bahçeli , A takımını  Binali  Yıldırım’ı yalnız bırakılmamaları konusunda uyardı. MYK ile milletvekilleri dönüşümlü olarak Yıldırım’ın programlarına katılmaya başladı.

haber7
0

23 Haziran İstanbul seçimi için tam kadro sahada olan MHP , çalışmalarına devam ederken Genel Başkan Devlet  Bahçeli  , kurmaylarına önemli bir talimat verdi.  Bahçeli  , A takımını ,  Binali  Yıldırım’ı yalnız bırakılmamaları konusunda uyardı. İstanbul’da seçim çalışmalarını yürüten Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ile milletvekilleri dönüşümlü olarak Yıldırım’ın programlarına katılmaya başladı.  Hem AK Parti hem de MHP tarafından yürütülen çalışmalar , her iki partinin kurmayları tarafından koordine ediliyor. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal seçim çalışmaları konusunda görüşmeler gerçekleştiriyor. Yalçın ve Ünal’ın şimdiye kadar iki görüşme yaptığı belirtildi.

BİN 500 EVE ZİYARET

MHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter , Feti Yıldız ve İsmail Faruk Aksu başta olmak üzere MYK ile MDK üyeleri ve milletvekilleri evleri , iş yerlerini , dernekleri , sanayi sitelerini ve fabrikaları ziyaret ediyor. MHP’lilerin bugüne kadar yaklaşık bin 500 ev ziyareti gerçekleştirdiği öğrenildi.

SANDIĞA GİTMEK ŞART Öte yandan seçim çalışmalarını gazetemize değerlendiren MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu “Sandığa gitmeyen Cumhur İttifakı ve AK ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =